Branda Baskı | Dijital Baskı

Branda Baskı
Branda baskı konusunda firmamız sizin ihtiyaçlarınıza dönük şekilde en üst kalitede ve düzeyde hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda her türlü reklam, mesaj ya da tanıtım faaliyetlerinizde en etkin şekilde branda baskı yapmaktayız. Bu teknik ile yapılan baskı son derece dayanıklı ve kalitelidir. Bunun nedeni brandanın niteliğinden gelmektedir. Böylece son derece etkin ve başarılı ürünler ortaya çıkabilmektedir.
Özellikle açık hava koşullarında yaşanabilecek aşınma ve yıpranma gibi olumsuzluklara rastlanmamaktadır. Firmamız da brandanın dayanıklı yönü dışında en kaliteli şekilde branda baskı yaptığından dolayı dayanıklılık seviyesi çok daha yukarılara çıkmaktadır.

En dayanıklı ve en kolay baskı tekniklerinden biri olan bu branda baskı pek çok alanda kullanılmaktadır. Bu açıdan müşteri yelpazemiz son derece geniştir. Büyük kurumlar, firmalar ya da bireysel müşterilerimiz söz konusudur. Örneğin bireysel anlamda bir evlilik teklifi ya da doğum günü kutlaması gibi amaçlarla da branda baskı yapılabilmektedir. Bunların dışında futbol maçlarında taraftarların maç esnasında sergilemek amacıyla yaptırdığı branda baskılar da vardır. Ayrıca büyük firmalar sponsor oldukları etkinliklerinde çeşitli baskılar yaptırtabilmektedir. Bunlar geniş çalışma yelpazemizden çok küçük örneklerdir. Bunların dışında aklınıza gelebilecek her türlü branda baskı örnekleri konusunda en titiz şekilde hizmet sunmaktayız.

Bu tür baskıyı dijital makinelerimiz aracılığıyla yapmaktayız. Dijital baskı alanında sıklıkla tercih edilen ve yaptırılan baskı türü bu branda baskıdır. Bu ürünün tercih edilmesinin sebepleri arasında diğer baskılara göre çok daha ucuz olması gelmektedir. Ayrıca çok daha esnek ve amaca dönül şekilde çalışmalar da yapılabildiğinden müşterilerin en çok istediği tür budur.

Brandanın üzerine her türlü baskıyı rahatlıkla yapabilmekteyiz. Bunun için sizin istekleriniz bizim için esas olandır. Ancak tasarım anlamında da en etkin şekilde yaratıcı çalışmalar sergileyebilmekteyiz. Bu konuda personelimiz ilgili bilgisayar programlarını en etkin şekilde kullanabilen eğitimli insanlardan oluşmaktadır. Ayrıca yaratıcılık ufku geniş olan çalışanlarımız sayesinde son derece orijinal ürünler sizin beğeninize sunulabilmektedir. Burada bizim en büyük amacımız müşteri memnuniyetidir. Tüm çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde titizlikle ve mümkün olan en kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Dijital baskı makinelerimiz dünya standartlarında olduğundan en kaliteli ve bir nevi görsel şölen sunan değerde çalışmalar ortaya çıkmaktadır. Kullanılan boyalar da en etkili ve dış mekana uygun niteliklerde olduğundan hiçbir şekilde yıpranma söz konusu olmayacaktır. Bu doğrultuda brandayı sadece kısa dönemli değil, her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Her kullandığınız sürede aynı değerde ve kalitede işinize yarayacaktır. İlk günkü gibi görünüşe sahip olacaktır. En etkin baskı teknikleri için bizimle çalışabilir, kalitemizden faydalanabilirsiniz.

Branda konusunda hiçbir şekilde boyut sorunumuz yoktur. Sizin kullanım alanınız ne kadar bir boyut gerektiriyorsa biz de o doğrultuda çalışır, size ürünü hazırlarız.

Beylikdüzü Tabelacı