Vinil Germe | Tabela Çeşitleri

Vinil Germe
Sektörün ne olduğu fark etmeksizin her şirketin ya da işyerinin kuruluş amacı olan iş görme oranını artırmaları için çalışmalar sürdürmek zorundalar. Bu çalışmalar kapsamında birçok farklı yok düşünülebilir. Fakat en yaygın olarak yapılan ve en fazla insana hitap etme şansını sunan seçenek ise kaliteli yapılmış olan reklamlar ve işyerlerinin dışarıdan görünümleridir. Reklam yapmak için birçok mecranın kullanılabileceği aşikârdır. Televizyon, sosyal medya, gazete ve benzeri yerlerde yapılan reklamlar mevcuttur. Fakat bu gibi yerlerde yayınlanan reklamlar oldukça yüksek maliyetli olmalarından dolayı herkesin tercih edebileceği bir yol değildir. Reklamların daha makul fiyatlı olanları ve hitap edilecek topluluğa yönelik yapıldığında da yeteri kadar ses getirebilecek bir yol olan tabelalar da oldukça faydalı olmaktadır.

Tabelaların kullanım alanı yalnızca reklam olmayıp, işyerlerinin dış mekân tasarımında da doğru şekilde kullanıldığında birçok insana hitap edebilir. Tabelaların çeşitleri arasında vinil germe tabela dikkat çekmektedir. Kullanımı ve görüntüsü olarak dikkat çeken bu tabelalar, hem reklamların yapılmasında hem de işyerlerinin bilgilerinin yazılı olduğu dikkat çekmek için kullanılan bir araçtır. Bu sektörde 2010 yılından bu yana kaliteli hizmet vermeye son derece özen gösteren ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket eden Beylikdüzü Reklam, bu alandaki çalışmalarına günden güne gelişerek devam etmektedir.

Vinil germe tabelalar, firmamızın özel atölyelerinde uzman ekip ve kaliteli ekipmanlarımız ile hazırlanmaktadır. Çok aşamalı hazırlanan bu tabelalar titizlik ve özen gerektirmektedir. Gerekli olan tüm şartları sağlayan firmamıza güven duyabilirsiniz. En başta tabelanın ana hatlarıyla iskeleti oluşturulmaktadır. Bu iş için ustalık ve tecrübenin gerekli olmasının sebebi sağlam bir totem tabela ancak sağlam bir iskelet ile yapılabilir olmasıdır. Yıllardır bu sektörde çalışan ve tabela iskeletleri için kaynak işi yapmış olan uzman ekibimizin usta elemanları demir iskeleti özenle hazır halde getirmektedir. Daha sonra da reklamı yapılacak iş yerinin adının ve diğer bilgilerinin yazılacağı kısmın yapılış aşamasına gelinmektedir.

 Müşterilerimizin istek ve arzuları doğrultusunda atölyede tasarlanan yazılar tamamen müşterilerimizin zevklerine uygun hazırlanmaya özen gösterilmektedir. İnsanlar tarafından görülecek olan en önemli kısım ise yazıların dijital baskı tekniğinin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesidir. Bu konuda da gerekli tüm tetkikler yapılır, çıkabilecek sorunlar içinde önlem alınır. Başarılı bir şekilde sonuçlanan baskı işleminin ardından tabelanın büyük bir kısmı bitmiş bulunmaktadır. Ardından baskının demir iskelet ile birleştirildikten sonra yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tabelaları led ışıklı ya da led ışıksız halde son çalışmaları da yapılmaktadır. Önemli bir detay daha led ışıklı olan vinil germe tabelaların ışıklarının kontrolü için kapaklı şekilde yapılmış olmasıdır.

Kontrollerini sağlamak amacıyla oldukça yararlı olacaktır. Sizde tüm bu detaylı çalışmaların hizmetini almak istiyorsanız Beylikdüzü Reklam ile iletişime geçmelisiniz.

Beylikdüzü Tabelacı