Bina Giydirme | Dijital Baskı

Bina Giydirme

 Bina giydirme günümüzde özellikle kent yaşamında binaların çeşitli reklam ya da mesaj içerikli görsellerle kaplanmasını ifade etmektedir. Bu reklamcılık yöntemi son derece etkilidir. Yüksek ve görkemli binaların üzerine yapılacak en etkili tasarım sayesinde tüm kent hayatına mesaj verilebilmektedir. Firmamız her türlü baskı alanında olduğu gibi bina giydirme konusunda da son derece iddialıdır.

Bina giydirme reklamcılığı hem sanatsal, hem de iletişim yönü olan bir boyut içerir. Bu kapsamda tam donanımlı insanlar tarafından yapılmalıdır. Firmamız çalışanları bina giydirme için gerekli tasarımı titizlikle ve yoğun emek harcayarak yapmaktadır. Ayrıca ne kadar büyüklükte olursa olsun her türlü boyutta çalışma yapmamız mümkündür.
 
Bina giydirme işleminin reklamcılıkta pek çok faydası vardır. Öncelikle bu reklamların fark edilmemesi neredeyse imkansızdır. Bazen öyle binalarda reklamlar verilmektedir ki, kentin uzak noktalarından bile bu reklam görülebilmektedir. Bu açıdan günümüzde en çok tercih edilen tekniklerden biridir. Ayrıca öyle ya da böyle bu reklam birinin gözüne çarpacaktır. İnternet ya da televizyon reklamcılığında seyircinin tercihleri söz konusuyken, bu bina giydirme reklamcılığında seyircinin görmesi bir zorunluluktur. Bu açıdan ben bu reklama bakmayacağım diyemez. Bu nedenle reklam veren firma iletişim yönünden karlı duruma geçmiş olur. Marka bilinci ve etkinliği de oluşmuş olur.
Aslında bu bina giydirme reklamlarının etkinliğini artıracak püf noktaları da vardır. Örneğin ilgili marka, ürünlerin satıldığı mağazaların yakınlarına bu tür reklamı vererek müşterilerin kendi markasına yönelmesini sağlayabilir. Bu açıdan firmamız size her türlü iletişim becerileri konusunda danışmalık hizmeti de dahil yardımcı olmaktadır.
Bina giydirme ürünleri çok etkin olmakla birlikte kimi sınırlılıkları da beraberinde getirmektedir. Bu açıdan en üst düzey teknik kullanılarak bu dezavantajlar yok edilmeye çalışılmaktadır. En önemli dezavantaj olumsuz hava koşullarına maruz kalınmasıdır. Çünkü binalarda bulunan reklamlar, diğer reklamlara göre çok daha fazla aşınmaya ve yıpranmaya müsaittir. Bu doğrultuda güneşten, rüzgardan, yağmurdan ve kardan çok daha fazla etkilenmektedir. Firmamız bu olumsuzlukları en aza indirecek şekilde titizlikle çalışmaktadır.
Bu reklam tekniği iletişim anlamında son derece etkindir. Çünkü bu reklam tüm yıl boyunca her gün ve saatte görünmektedir. Birçok farklı insan bu reklamı her gün yürüyerek ya da taşıtlarıyla seyahat ederken görecektir.
Bu tür reklam sayesinde tüketicilerin marka konusundaki farkındalığı artar ve marka bilinci oluşur. Ayrıca müşteriler bu reklamı gördükten sonra kendi hayatlarının değerini yükseltmek adına o ürünü satın alma eğilimi gösterir, müşterilerde satın alma konusunda bir niyet oluşur.
Tüm bunların yanında diğer etkileri tüketici kitlesi niteliklerinin değişmesiyle ilgilidir. Reklamlar her türlü amaca hizmet edebilir. Firmamız her türlü amaca uygun şekilde çalışmaktadır. Yaptığımız çalışmalar firmaların isteklerini en net şekilde ifade edecek ve insanları etkileyecek türdendir.

Beylikdüzü Tabelacı