Araç Giydirme | Dijital Baskı

Araç Giydirme

 Araç giydirme tamamen veya kısmen bir aracın pazarlama ve reklam kapsamında işlenmesi işidir ve dijital baskı teknikleriyle yapılmaktadır. Araç giydirme her türlü araç üzerinde yapılabilmektedir. Bu açıdan firmamız titizlikle çalışmakta bir sanatçı titizliği ile hareket etmektedir. Çünkü ilk yapacağımız iş müşterinin istekleri doğrultusunda araca uygulanacak görüntü üzerine çalışmaktır. Bunun için en üst düzey çalışanlarımızdan olan bir ekip tasarım yapmaktadır. Bu araç giydirme işleminin ilk ve en önemli aşamasıdır.

Profesyonel çalışanlarımız orijinal şekilde araca monte edilecek tasarımı yapar. En zorlu ve titiz çalışma olan bu tasarım aşaması bittikten sonra baskı aşamasına geçilmektedir. Kullandığımız dijital baskı makineleri Avrupa standartlarında ve gelişen dünyayla koordineli bir şekilde son model ürünlerdir. Bu açıdan en kaliteli şekilde baskı işlemini yerine getirmekteyiz. Bundan sonraki aşama ise kuruması için basılan ürünün beklenmesidir. Elbette bu süre içinde diğer personelimiz ilgili aracın dış yüzeyini temizler ve araç giydirme için hazırlar. Bu kapsamda tüm çalışanlarımız tam koordine şekilde hareket eder.
 
Böylece hem en profesyonel, hem de en kaliteli iş yapılmış olur. Son aşama aracın kaplanması işidir.


İşinde artık birer uzman olan çalışanlarımız bu son aşamayı da titizlikle yerine getirir.
Araç giydirme günümüzde sıklıkla kullanılan bir reklam çeşididir. Bu yöntem sayesinde araç nereye giderse gitsin pek çok insan tarafından görülebilmekte, böylece etkin bir reklam tekniği olarak kullanılabilmektedir. Bu açıdan ticari bir boyut içermektedir. Ancak ticari yönü dışında yerel ya da genel seçim dönemlerinde partilerin istekleri doğrultusunda yine araç giydirme işlemleri yapılabilmektedir. Elbette bu süreç kısıtlı bir zaman dilimi olduğundan süreç bittikten sonra araçların temizlenmesi gerekecektir. Bu konuda da firmamız sizin yanınızdadır. Bu açıdan aracın temizlenmesi için de çalışmalarda bulunmaktayız.
 
Ticari amaçlı yapılan araç giydirme çalışması çok daha uzun soluklu olduğundan olumsuz hava koşullarından aracın etkilenmemesi gerekmektedir. Bizim kullandığımız boya ve baskı teknikleri nedeniyle hiçbir şekilde baskıda bir aşınma ya da yıpranma söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde bizim firmamızı tercih edebilirsiniz.
 
Zaman zaman müşterilerin talepleri ne ticari ne de siyasi amaçlı olmaktadır. Bazen müşterilerimiz kendi araçlarını orijinal şekilde şekillendirmek, boyamak istemektedir. Bunun için özel tasarımlar istemekte ve bu tasarımlarla araçlarını donatmamızı talep etmektedir. Odak noktamız müşteri memnuniyeti olduğundan her türlü araç giydirme konusunda yardımcı olmaktayız. Bu açıdan ya istenilen şekilde tasarım yapmaktayız ya da kendimiz özgün tasarımlar sunabilmekteyiz.

Beylikdüzü Tabelacı